Táltos Szülőkör Egyesület

Segítse adományával a hátrányos helyzetű gyerekeket!
Adószáma: 18463536-1-06

Bővebb információ >>

Táltos Szülőkör Egyesület

A hódmezővásárhelyi Táltos Tehetséggondozó Általános Iskolában nyílt napot tartottak pénteken. Ehhez kapcsolódóan délután táncházat rendeztek az iskolában, ahol is a hangsúly a ritmusfejlesztésen volt.

 Ritmusfejlesztés tánccal, Táltos Iskola

„Egy néptánctanár segítségével és az iskola tanulóinak közreműködésével rendeztük ezt a vidám mulatságot”- mondta el Kunné Vaga Gyöngyi az iskola tanára. Nagycsoportos óvodások, és az iskola 1-4 osztályosai vettek részt a foglalkozáson.

Ritmusfejlesztés tánccal, Táltos Iskola

Az alkalmon Szalai Gergő a Kankalin Néptáncegyüttesből oktatta a gyerekeket.

Ritmusfejlesztés tánccal, Táltos Iskola

A gyakorlás szerencsére könnyen ment, hiszen olyan népdalok csendültek fel, amelyeket a gyerekek már kívülről fújnak. A szülők nagy örömmel nézték a produkciót, és nem volt elhanyagolható a csapatszellem sem, mert mindenki megmutatta, miben ügyes igazán.

promenad.hu

Ez az oldal cookie-kat (sütiket) használ a felhasználók hitelesítéséhez és a látogatói statisztikához.

Elfogadom

Facebook oldalunk

Belépés