A leendő elsős diákok szüleinek tartottak nyílt napot a Táltos Tehetséggondozó Általános Iskola, Gimnázium, Szakképző Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola Tagintézményében.

Péntek délután a nyílt nap keretén belül a szülők betekintést nyerhettek az iskola életébe. A pénteki napon egy környezetismeret és egy magyar óra volt megtartva, ahova várták a szülőket.

Nyílt nap a Táltos Iskolában

Mindenki érdeklődve várta a tanórákat. Az anyukák és apukák főleg a kevés létszámú osztályokban folyó tanításra voltak kíváncsiak.

Nyílt nap a Táltos Iskolában

A délelőtti tanórák levezetéseként, délután egy táncház várja az érdeklődőket.

Nyílt nap a Táltos Iskolában

Idén ez volt az első nyílt nap, a következő pedig április 15-én, a beiratkozási napon lesz, amikor szintén meg lehet tapasztalni, hogy hogyan folyik az iskolában a tanítás.

promenad.hu