A hódmezővásárhelyi Táltos Iskola iskolahívogató programsorozatának harmadik felvonása a húsvét jegyében telt szerda délután.

Táltos Iskola, Hódmezővásárhely

Az eddigiekben a gyerekek megmutathatták tehetségüket rajzos, illetve mozgásos feladatok sorában. Most viszont kézműveskedésre nyílott alkalmuk.

Táltos Iskola, Hódmezővásárhely

A Táltos Tehetséggondozó Általános Iskola leendő elsőseinek szervezett húsvétváró programot, amelynek keretében a kicsik rengeteg technikát kipróbálhattak – tudtuk meg Kunné Vaga Gyöngyitől, a leendő elsősök osztályfőnökétől.

Táltos Iskola, Hódmezővásárhely

A helyszínen elkészített csodák pedig az otthon díszeiként szolgálhattak. Felsorakoztak a saját készítésű kiscsibék, kis bárányok, húsvéti képeslapok, valamint tojásvirágot is készíthettek a gyerkőcök, akik láthatóan örömmel ügyeskedtek.

Táltos Iskola, Hódmezővásárhely

A negyedik záró eseményre április 8-án kerül sor: akkor egy táncház keretében próbálhatják a kicsik és nagyok is a különféle népi táncokat.

PROMENAD